Odra SUP Cup 2022 w Raciborzu finałem Pucharu Polski Sup

Oda SUP Cup 2021

– Plan na najbliższe trzy lata jest bardzo ambitny. Stworzymy jedną z bardziej rozpoznawalnych i prestiżowych regat SUP w Europie – zapowiada Raciborskie Towarzystwo Wioślarskie.

Raciborskie regaty Odra SUP Cup otrzymały prawo do organizacji finału Pucharu Polski. Będzie to więc kolejne duże wydarzenie w Raciborzu. Jak podkreśla Raciborskie Towarzystwo Wioślarskie, to kolejny krok naprzód nie tylko dla RTW, ale również dla mieszkańców Raciborza. – Plan na najbliższe trzy lata jest bardzo ambitny. Stworzymy jedną z bardziej rozpoznawalnych i prestiżowych regat SUP w Europie. To dzięki zaangażowaniu członków, zawodników RTW, sponsorów, partnerów, ale warto zaznaczyć, że dużym wsparciem jest Urząd Miasta w Raciborzu, jak również Wody Polskie. Cieszymy się, że Polski Związek Kajakowy, jak również Polski Związek SUP docenił Racibórz i przyznał nam prawo organizacji tak ważnego wydarzenia – informuje RTW.

- reklama -

Przyszłoroczna edycja odbywała się będzie pod patronatem Polskiego Radia Czwórki.

Raciborskie Towarzystwo Wioślarskie zaprasza już dziś nie tylko zawodników PRO, ale też każdego, kto chce spróbować sił na desce SUP lub ma taką w domu lub garażu.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj