Budynek OSP Turze po termomodernizacji [ZDJĘCIA]

osp turze
Budynek OSP Turze po termomodernizacji

W ramach zadania wykonano m.in. termomodernizację budynku i kotłownię gazową wraz z instalacją, dokonano także modernizacji instalacji sanitarnej i elektrycznej.

W Turzu uroczyście otwarto budynek Ochotniczej Straży Pożarnej po termomodernizacji. W wydarzeniu wzięli udział: Minister Sprawiedliwości Michał Woś, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Raciborzu bryg. Jarosław Ceglarek, burmistrz Paweł Macha, Przewodniczący Rady Miejskiej Gerard Depta, kierownik GCZK Aleksander Serafin oraz Naczelnik OSP Turze Andrzej Grycman i Prezes OSP Turze Edward Piechula.

- reklama -

Remont wykonano w ramach realizacji projektu pn. „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Kuźnia Raciborskiej” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. W ramach zadania wykonano termomodernizację budynku, kotłownię gazową wraz z instalacją, dokonano także modernizacji instalacji sanitarnej i elektrycznej, położoną kostkę brukową oraz wymieniono drzwi w budynku. Koszt inwestycji to 693 184,45 zł z dofinasowaniem w wysokości 465 465,95 zł.

fot. UM Kuźnia Raciborska
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here