Policjanci z Krzyżanowic mają nowy radiowóz [ZDJĘCIA]

policja krzyzanowice radiowoz (3)
Policjanci z Krzyżanowic mają nowy radiowóz

Nowa toyota  z napędem hybrydowym będzie służyć krzyżanowickim stróżom prawa w codziennej służbie.

20 grudnia w Komisariacie Policji w Krzyżanowicach odbyło się uroczyste przekazanie nowoczesnego radiowozu. Toyota z napędem hybrydowym zasili flotę krzyżanowickiego komisariatu policji. Nowy samochód został zakupiony z funduszu Policji oraz środków lokalnych samorządów.

- reklama -

W uroczystości wziął udział Komendant Powiatowy Policji w Raciborzu inspektor Łukasz Krebs wraz z kierownictwem Komisariatu Policji w Krzyżanowicach komisarzem Piotrem Wądołowskim i aspirat sztabową Agnieszką Bencal. Samorządy, które partycypowały w zakupie pojazdów, reprezentowali: Starosta Raciborski Grzegorz Swoboda, Wójt Gminy Krzyżanowice Grzegorz Utracki i Burmistrz Krzanowic Andrzej Strzedulla. Samorządowcy wraz z inspektorem Łukaszem Krebsem symbolicznie przekazali kluczyki do radiowozu oraz pogratulowali krzyżanowickim stróżom prawa nowego radiowozu.

Jak podkreślił insp. Łukasz Krebs, okazana pomoc jest nie tylko wyrazem dobrze układającej się współpracy, ale też dbałości o bezpieczeństwo lokalnej społeczności. Nowa toyota będzie teraz służyć krzyżanowickim stróżom prawa w codziennej służbie. Natomiast samorządowcy podziękowali komendantom za dotychczasową współpracę. Wyrazili wspólnie przekonanie, że bezpieczeństwo to wspólna sprawa i w tej wspólnocie jest siła, dzięki której mieszkańcy powiatu raciborskiego mogą czuć się bezpieczniej. Zapewnili też o zrozumieniu potrzeb raciborskiego garnizonu i dalszym wsparciu dla raciborskich stróżów prawa.

fot. KPP Racibórz
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here