Marek Ryszka nowym Komendantem Powiatowym Policji w Raciborzu

kpp raciborz marek ryszka
Marek Ryszka nowym Komendantem Powiatowym Policji w Raciborzu

Zmiany także w wodzisławskiej komendzie – I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Wodzisławiu Śląskim został nadkom. Adam Marekwica.

29 grudnia w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach odbyło się spotkanie związane z objęciem stanowisk kierowniczych w trzech śląskich jednostkach Policji. Zmiany kadrowe dotyczą Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu i Wodzisławiu Śląskim oraz Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach. Rozkazy personalne o powierzeniu obowiązków wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. Roman Rabsztyn.

- reklama -

Rozkazem personalnym Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. Roman Rabsztyn z dniem 29 grudnia powierzył pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Raciborzu nadkom. Markowi Ryszce, dotychczasowemu I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Wodzisławiu Śląskim.

I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Wodzisławiu Śląskim został nadkom. Adam Marekwica, który do tej pory pełnił służbę na stanowisku Zastępcy Naczelnika Wydziału Gabinet Komendanta Wojewódzkiego Policji, a I Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Mysłowicach – nadkom. Piotr Migacz, dotychczasowy Naczelnik Wydziału Kryminalnego mysłowickiej komendy.

Rozkazy odczytał Naczelnik Wydziału Kadr Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach mł. insp. Sławomir Zynek, a nadinsp. Roman Rabsztyn życzył policjantom sukcesów na nowych stanowiskach służbowych.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj