
Zwieńczeniem zajęć była praca manualna polegająca na stworzeniu własnego wiosennego ogrodu w słoiku.
Wiosna już tuż, tuż zatem także w rudzkiej bibliotece są już jej zwiastuny. – Zapachniało u nas wiosną, a przyczynili się do tego pierwszoklasiści, którzy zaszczycili nas swoimi odwiedzinami. W czasie zajęć wspólnymi siłami przeczytaliśmy opowiadanie Anny Włodarkiewicz „Wiosna Toli”. Zaprosiłyśmy również dzieci do wspólnej wiosennej zabawy. Zwieńczeniem zajęć była praca manualna polegająca na stworzeniu własnego wiosennego ogrodu w słoiku. Dziękujemy dzieciom za aktywny udział w zajęciach. Zapraszamy wraz z opiekunami do naszej biblioteki i zapoznania się z jej ciekawą ofertą. Biblioteka pachnie wiosną i wspaniałymi książkami dla Was. Przybywajcie! – zachęca rudzka biblioteka.
Biblioteka w Rudach




![Refleksja nad codziennością zamiast noworocznej presji w Bibliotecznym Kręgu Kobiet [ZDJĘCIA] Refleksja nad codziennością zamiast noworocznej presji w Bibliotecznym Kręgu Kobiet](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/biblioteka-kobiet.jpg)




![Medale zawodników Łamatora na SOLT European Championship w Warszawie [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/lamator-raciborz.jpg)


![Jak zachęcić dzieci do czytania? Bibliotekarze z Raciborza i Karwiny o promocji czytelnictwa [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/biblioteka-karwina.jpg)

![Sąd Rejonowy w Raciborzu wśród liderów edukacji prawnej w Polsce [ZDJĘCIA] Sąd Rejonowy w Raciborzu wśród liderów edukacji prawnej w Polsce](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/sad-rejonowy-raciborz-marzena-korzonek.jpg)


![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)





