Rozwój firm tematem trzeciego dnia Raciborskich Rozmów o Rozwoju [ZDJĘCIA]

raciborskie rozmowy o rozwoju
Rozwój firm tematem trzeciego dnia Raciborskich Rozmów o Rozwoju

Po debatach i konferencjach dotyczących rozwoju miast i regionu oraz  edukacji na rzecz rynku pracy rozmawiano o rozwoju gospodarczym i rozwoju firm.

Zakończyły się Raciborskie Rozmowy o Rozwoju – trzydniowe wydarzenie poświęcone rozwojowi gospodarczemu Subregionu Zachodniego w trzech wymiarach: jakość życia, edukacja, rynek pracy, depopulacja oraz integracja i współpraca gospodarcza. Po debatach i konferencjach dotyczących rozwoju miast i regionu rozmawiano o rozwoju gospodarczym i rozwoju firm. W programie znalazł się szereg wykładów podzielonych na dwa bloki tematyczne: „Technologie dla rozwoju firm” oraz „Niezbędne dla rozwoju firm”.

- reklama -

Zgromadzeni przedsiębiorcy wysłuchali takich prelekcji jak: „To się opłaca – jak skutecznie wykorzystać ulgi podatkowe”, „Rozwój technologiczny w branży obsługi płatności – aktualne wymogi prawne”, „Finansowanie handlu i bieżącej działalności przedsiębiorstwa”, „Światłowód jako docelowe medium internetu w Polsce” czy „Transformacja cyfrowa – moda czy konieczność”.

przycisk-plusy

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj