Jak nie zostać boomerem? Krystian Hanke w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]

krystian hanke
Jak nie zostać boomerem? Krystian Hanke w raciborskiej bibliotece

Krystian Hanke opowiedział o tym, jak wygląda jego codzienność z dwójką dzieci i ze śmiechem wspomniał o swoich traumach z dzieciństwa, których stara się nie powielać jako ojciec.

3 listopada odbyło się kolejne spotkanie Klubu Ojca. Tym razem miało inny charakter – raciborska biblioteka zaprosiła nie tylko członków klubu i nie tylko ojców, ale także mamy, a wszystko to dlatego, że specjalny gość – Krystian Hanke – opowiadał o rodzicielstwie.

- reklama -

Krystian Hanke to autor książki „Tatowanie”, autor i prowadzący cyklu „Projekt Tata” na antenie radiowej Trójki oraz audycji „Tatowanie” w Radiu 357. Przede wszystkim jednak to tato dwójki dzieci – Tośka i Alicji.

Krystian Hanke opowiedział o tym, jak wygląda jego codzienność z dwójką dzieci, ze śmiechem wspomniał o swoich traumach z dzieciństwa (szkoła muzyczna pomimo niechęci), których stara się nie powielać jako ojciec i o tym, jak wiele uczy się każdego dnia od swoich dzieci. Uczestnicy spotkania usłyszeli o tym, co fascynuje autora „Tatowania”, m.in. slang młodzieżowy, którym na co dzień posługują się jego pociechy, a który ciągle się zmienia, a za każdym razem, kiedy on sam poznaje jakieś nowe słowo i stara się go wpleść do rozmowy z dziećmi, one odpowiadają „Tato, nie mów tak, to cringowe”.

Nie zabrakło anegdot o byciu ojcem, śmiesznych historii z radiowej codzienności, ale także pytań i historii, którymi uczestnicy chcieli się podzielić z Tatą, który sam przyznaje się do tego, że nie jest najlepszym ojcem na świecie. Jednak ta odwaga przyznania się do niedoskonałości, chwilowej bezradności i ciągłej nauki czyni go wyjątkowym ojcem, który stara się każdego dnia być najlepszym przyjacielem dla swoich dzieci.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025.

fot. MiPBP w Raciborzu
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj