Centrum Internacjonalizacji będzie wspierać MŚP

Śląskie wspiera przedsiębiorców. Otwarto Centrum Internacjonalizacji. Fot. Patryk Pyrlik

Twórcom centrum zależy, by usługi wsparcia dla przedsiębiorców były dostępne w jednym miejscu i żeby otrzymali tu niezbędne wsparcie w rozwijaniu swoich kompetencji.

W siedzibie Funduszu Górnośląskiego w Katowicach uroczyście otwarto Centrum Internacjonalizacji. – Centrum, którego działalność dzisiaj inaugurujemy, jest oknem na świat dla naszych przedsiębiorców, szansą na zdobycie wiedzy i wykorzystanie jej w relacjach biznesowych na rynkach zagranicznych. To miejsce w którym wiedza ekspertów, szkolenia i warsztaty będą wykorzystywane w praktyce, a współpraca przyniesie realne korzyści biznesowe. Wierzę, że to miejsce będzie służyć przedsiębiorcom, skupiać ich wokół idei internacjonalizacji biznesu i przyniesie istotne korzyści śląskiej gospodarce – podkreślał Jakub Chełstowski.

- reklama -

W Centrum Internacjonalizacji świadczone będą usługi eksperckie dla MŚP w zakresie eksportu oraz handlu zagranicznego w ramach UE i poza wspólnotą, a także bezpłatne szkolenia, warsztaty i konferencje dla przedsiębiorców.

przycisk-plusy

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj