Superbohaterowie Marvela. Biblioteczny konkurs plastyczny rozstrzygnięty [ZDJĘCIA]

konkurs plastyczny marvel
Superbohaterowie Marvela. Biblioteczny konkurs plastyczny rozstrzygnięty

Konkurs miał zasięg ogólnopolski. Wśród najchętniej odtwarzanych bohaterów znaleźli się Spider-Man, Hulk, Iron Man, Kapitan Ameryka i Czarna Wdowa.

Ponad 300 osób w wieku od 3 do 50 lat wzięło udział w organizowanym przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Raciborzu konkursie plastycznym „Superbohaterowe Marvela”. 8 grudnia w Eurece – Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników i rozdania nagród, którą poprzedziło przedstawienie w wykonaniu uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Ocicach.

- reklama -

Konkurs miał zasięg ogólnopolski, a oprócz prac nadesłanych z Raciborza i okolic do biblioteki trafiły prace z m.in. Bydgoszczy, Tczewa, Zawiercia, Katowic, Oleszyc, Darłowa, Warszawy, Tucholi, Krakowa, Sosnowca, Zamościa, Gowarczowa i Świdnicy. Wśród najchętniej odtwarzanych bohaterów znaleźli się Spider-Man, Hulk, Iron Man, Kapitan Ameryka i Czarna Wdowa.

Nagrody i wyróżnienia przyznano w pięciu kategoriach wiekowych, w tym kategorii rodzinnej. Pełna lista nagrodzonych jest dostępna na stronie Biblioteki. Wszystkim uczestnikom konkursu należą się gratulacje za kreatywność.

Wystawę nagrodzonych prac można oglądać w Galerii Gawra (1 piętro biblioteki przy ul. Kasprowicza 12) do końca grudnia.

fot. MiPBP w Raciborzu
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj