Raciborska SOWA zaprasza podczas ferii

Eksperymenty karciane, warsztaty kreatywne, lekcje z Harrym Potterem, Minecraft poza siecią czy tworzenie gier planszowych – SOWA przygotowała dodatkowe atrakcje na ferie.

Strefa Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności w Raciborzu zaprasza do odwiedzin. Pierwsza sala to wystawa złożona z eksponatów, w których ukryte są różnego rodzaju zjawiska. Zadaniem gości jest odkrycie tych zjawisk. W drugiej sali zwanej Majsternią czekają boxy, a w nich zadania do wykonania bez instrukcji. Stworzyć tam można m.in. obiekt, który będzie musiał unosić się na wietrze, most, po którym, przejedzie samochód czy tor przeszkód na wielkiej ścianie. Majsternia jest przestrzenią swobodnego tworzenia, w której myślą przewodnią jest „Myślisz lepiej niż myślisz”. W czasie ferii bilet ulgowy dla dzieci kosztuje 5 zł.

- reklama -

W ramach ferii SOWA proponuje dodatkowe zajęcia dla dzieci i młodzieży. Wszystkie atrakcje w cenie biletu.

Warunkiem udziału w zajęciach jest zakup biletu ulgowego do SOWA, który w czasie ferii kosztuje 5 zł. Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona. SOWA zastrzega sobie prawo do zmian w programie. Zapisy oraz informacje można uzyskać pod nr tel 798 386 894 lub mailowo: [email protected].

Ponadto można wziąć udział w konkursie pn. „Wierszyk o SOWA” na najciekawszy wierszyk o Strefie Odkrywania Wyobraźni Aktywności dla dzieci w wieku 6- 9 i 10-12 lat. Regulamin.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj