Tina Oziewicz o uczuciach w Klubie Ojca [ZDJĘCIA]

klub ojca biblioteka
Tina Oziewicz o uczuciach w Klubie Ojca

Autorka opowiedziała o roli uczuć w życiu, a następnie zaprosiła dzieci do ich narysowania.

Co robią uczucia, kiedy mają wolne? Z kim się przyjaźnią? Co sprawia im przyjemność? Na te i inne pytania próbowała odpowiedzieć Tina Oziewicz, autorka bestsellerowych książek „Co robią uczucia?” i „Co lubią uczucia?”. Spotkanie zorganizowane było w ramach Klubu Ojca, który od ubiegłego roku systematycznie spotyka się w raciborskiej bibliotece.

- reklama -

Autorka opowiedziała o roli uczuć w naszym życiu, a następnie zaprosiła dzieci do ich narysowania. Na białych kartkach pojawiły się kolorowe rysunki przedstawiające m.in. radość, smutek i złość. Chętne dzieci mogły porozmawiać z autorką o swoich pracach, a dorośli już nieco poważniej na temat okazywania uczuć.

Na kolejne spotkanie Klubu Ojca biblioteka zaprasza 25 marca o godz. 11:00. Na uczestników czekają atrakcje: kurs pierwszej pomocy prowadzony przez raciborskich strażaków potwierdzony certyfikatem, a na finał możliwość zajrzenia do strażackiego wozu. Uczestniczyć w spotkaniu mogą wszyscy, nie tylko członkowie klubu.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025

fot. MiPBP w Raciborzu
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj