Nabór do raciborskich przedszkoli od 6 marca

dziecko przedszkole
Zdjęcie poglądowe. Fot. freepik.com

W naborze do przedszkoli na rok szkolny 2023/2024 udział mogą wziąć dzieci urodzone w rocznikach 2017–2020.

Od 6 marca trwać będzie nabór dzieci do przedszkoli publicznych prowadzonych przez Miasto Racibórz. Postępowanie uzupełniające potrwa od 15 do 19 maja. W naborze do przedszkoli na rok szkolny 2023/2024 udział mogą wziąć dzieci urodzone w rocznikach 2017–2020.

- reklama -

Nabór prowadzony jest poprzez stronę internetową https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/raciborz. Tam można zarejestrować wniosek, który następnie należy wydrukować i wraz z wymaganymi załącznikami złożyć w przedszkolu pierwszego wyboru. W elektronicznym systemie wspomagającym rekrutację do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na terenie miasta rodzic znajdzie opisy placówek oraz grup, ważne terminy oraz ogólne zasady naboru, a także pliki do pobrania jak druki oświadczeń, terminarz i zasady naboru.

Po zapoznaniu się z ofertą placówek należy skorzystać z przycisku ZGŁOŚ KANDYDATURĘ i założyć konto dla kandydata biorącego udział w naborze. Na zarejestrowanie dziecka i dostarczenie do placówki pierwszego wyboru podpisanego wniosku jest czas czas do 21 marca do godz. 15:00.

7 kwietnia zostaną opublikowane listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do poszczególnych placówek. W okresie od 11 kwietnia do 19 kwietnia rodzice kandydatów zakwalifikowanych będą potwierdzali wolę korzystania z usług placówki, do której dziecko zostanie przyjęte.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj