„Opowieści (przed)małżeńskie” Teatru Ubogiego z Nędzy [ZDJĘCIA]

teatr ubogi z nedzy
"Opowieści (przed)małżeńskie" Teatru Ubogiego z Nędzy

„Opowieści (przed)małżeńskie z przestrogą w antrakcie” to już trzecia produkcja działającego pod skrzydłami GCK Teatru Ubogiego z Nędzy.

26 marca w Gminnym Centrum Kultury w Nędzy odbyła się premiera spektaklu „Opowieści (przed)małżeńskie z przestrogą w antrakcie” w reżyserii Dariusza Jezierskiego. Spektakl został oparty o humorystyczne jednoaktówki autorstwa Antoniego Czechowa: „Niedźwiedź”, „Oświadczyny” oraz „Zemsta”. W spektaklu zagrali: Anna Jegerska, Grażyna Stępniak, Jadwiga Zawada, Ewa Milewska, Łukasz Kałuża i Jerzy Steinhof.

- reklama -

„Opowieści przedmałżeńskie…” to już trzecia produkcja działającego pod skrzydłami GCK Teatru Ubogiego z Nędzy. Dokładnie rok temu, z okazji Międzynarodowego Dnia Teataru, publicznosć miała okazję oglądać ich pierwszy spektakl – „Serenadę” do tekstów Sławomira Mrożka. W czerwcu natomiast odbyła się premiera spektaklu dla dzieci pt. „Chata w lesie” inspirowanego baśniami braci Grimm. Spektakle Teatru Ubogiego od początku cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony widzów. Również wczorajszego wieczoru sala GCK wypełniła się po brzegi.

fot. GCK Nędza
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj