PTTK Racibórz zaprasza na wycieczkę do Warszawy

Fot. unsplash.com

Uczestnicy wycieczki zobaczą m.in. Łazienki Królewskie, Sejm, Pałac Prezydencki, Zamek Królewski, Muzeum Katyńskie, cmentarz powązkowski czy Stadion Narodowy.

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze – Oddział w Raciborzu zaprasza na wycieczkę do Warszawy, która odbędzie się w dniach 28-30 kwietnia.

- reklama -

Warszawa, stolica Polski, to miasto, w którym można żyć, pracować, odpoczywać i ciekawie spędzać czas. Warszawa to miejsce i ludzie, dlatego jest w ciągłym ruchu i wciąż się zmienia. Po II wojnie światowej została niemal całkowicie zniszczona przez Niemców, przez 76 lat miasto udało się odbudować i dziś posiada wiele ciekawych atrakcji nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci.

Uczestnicy wycieczki zobaczą: Belweder, Łazienki Królewskie, Sejm, Trakt Królewski, Grób Nieznanego Żołnierza, kościół św. Krzyża i św. Anny, Pałac Prezydencki, Zamek Królewski, Starówkę, Barbakan, dom M. Skłodowskiej, pomnik Powstania, Cytadelę, Muzeum Katyńskie, Muzeum Sportu i Turystyki, Muzeum Legii, kościół St. Kostki (grób ks. Popiełuszki), cmentarz powązkowski, Stadion Narodowy, Wilanów, kościół św. Opatrzności, Pawiak i Getto, izba pamięci i cmentarz powstańczy.

Koszt wycieczki: członkowie PTTK z opłaconą składką za 2023 r i młodzież do 18. roku życia: 470 zł, osoby niezrzeszone: 495 zł. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegóły: Wycieczka do Warszawy z PTTK Racibórz

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj