Nowy plac zabaw powstał przy SP 4 w Raciborzu [ZDJĘCIA]

plac zabaw sp4
Nowy plac zabaw powstał przy SP 4 w Raciborzu

Na placu zabaw dzieci będą miały dostęp do różnych atrakcji, takich jak huśtawki, zjeżdżalnie, drabinki, miniścianki wspinaczkowe oraz zróżnicowane tory przeszkód.

Szkoła Podstawowa nr 4 wzbogaciła się o nowe miejsce do aktywnego wypoczynku dzieci i młodzieży. W piątek w godzinach porannych odbyły się odbiory, a już na długiej przerwie uczniowie po raz pierwszy mogli skorzystać z licznych atrakcji nowoczesnego i bezpiecznego placu zabaw. Inwestycja została w całości sfinansowana ze środków Regionalnego Funduszu Inwestycji Lokalnych, a jej całkowity koszt wyniósł 296 937,93 zł.

- reklama -

Nowy plac zabaw został zaprojektowany i wyposażony zgodnie z najwyższymi standardami, aby zapewnić dzieciom bezpieczne warunki do zabawy i aktywności fizycznej. Plac zabaw będzie miejscem, gdzie dzieci będą miały dostęp do różnych atrakcji, takich jak: huśtawki, zjeżdżalnie, drabinki, miniścianki wspinaczkowe oraz zróżnicowane tory przeszkód.

– Realizacja inwestycji została przeprowadzona zgodnie z procedurami przetargowymi, a wykonawca zadania spełnił wszystkie wymagania techniczne i formalne. Ten ważny dla społeczności szkolnej i lokalnej projekt stanowi znaczący wkład w rozwój infrastruktury edukacyjnej i rekreacyjnej dla dzieci i młodzieży – podkreśla raciborski urząd miasta.

fot. SP 4
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj