
Tomasz Gocyła, Fabian Kępa i Maciej Stein zdobyli medale podczas rywalizacji w Katowicach.
16 kwietnia w Katowicach odbył się kolejny turniej z cyklu Ogólnopolskiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu Sportowym w roku 2023. Impreza została zorganizowana przez Roan Fight Club Katowice pod patronatem Śląskiego Związku Ju-Jitsu. W zawodach wzięło udział 190 zawodników z 29 klubów. Raciborski klub brazylijskiego jiu-jitsu Łamator reprezentowało tym razem troje młodych zawodników, z których każdy znalazł się na podium.
Wyniki:
ZŁOTO: Tomasz Gocyła kat. -55 kg Fighting bez I Fazy U14
SREBRO: Fabian Kępa kat. -46 kg Fighting bez I Fazy U14
BRĄZ: Maciej Stein kat. -34 kg Ne Waza Gi U10
Klub Sportowy Łamator Racibórz składa podziękowania dla rodziców zawodników za pomoc i opiekę, a Miastu Racibórz za wsparcie.
fot. Łamator
oprac. /kp/





![O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach [ZDJĘCIA] O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/Azja-Joanna-Lyko-Dominik.jpg)
![Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim [ZDJĘCIA] Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/zamek-piastowski-ferie-zimowe-cioca-od-klockow.jpg)







![Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury [ZDJĘCIA] Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-rck-taniec.jpg)
![Komiksowe ferie w raciborskiej bibliotece. Pierwszy tydzień pełen przygód [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/biblioteka-ferie-zimowe.jpg)



![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)






