Marcin Pałasz odwiedził Klub Ojca [ZDJĘCIA]

marcin palasz klub ojca
Marcin Pałasz odwiedził Klub Ojca

Nie zabrakło śmiesznych opowieści z życia Elfa – psa autora i pytań młodych czytelników o kolejne części „Elfomanii”.

W sobotnie przedpołudnie raciborską bibliotekę odwiedził Marcin Pałasz – autor m.in. serii książek dla dzieci o psie Elfie. Podczas spotkania autor z humorem opowiadał historie z dzieciństwa np. o odkryciu magicznego miejsca w szkole, jakim była biblioteka i dlaczego zamiast powieści Verne’a otrzymał w bibliotece „Elementarz”. Przypomniał również o swoich doświadczeniach z reklamą i o tym, że pisarzem został z przypadku, po napisaniu książki dedykowanej chrześniakowi. Nie zabrakło śmiesznych opowieści z życia Elfa – psa autora i pytań młodych czytelników o kolejne części „Elfomanii”.

- reklama -

Na zakończenie każde dziecko mogło otrzymać dedykację do otrzymanej darmowej książki o przygodach sympatycznego psiaka.

Kolejne spotkanie Klubu Ojca odbędzie się 17 czerwca o godz. 11:00. Spotkanie będzie okazją do podsumowania dotychczasowej działalności i rozmowy o planach na przyszłość. Na uczestników czeka okolicznościowy tort. Biblioteka zaprasza wszystkich, nie tylko członków klubu.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025.

fot. MiPBP w Raciborzu
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj