Mali Odkrywcy z RCK przywitali wakacje [ZDJĘCIA]

mali odkrywcy rck
Mali Odkrywcy z RCK przywitali wakacje

Wspólne piosenki, uśmiechy, bańki, bitwa wodna, straż pożarna i muzyka rozbrzmiewająca wśród zieleni nadały festynowi wakacyjny klimat.

Co kryją zęby rekina? Wiedzą to Mali Odkrywcy, którzy kolejny rok wspólnej zabawy zakończyli radosnym piknikiem w ogrodach Domu Kultury Strzecha. Zabawa była wyśmienita: wspólne piosenki, uśmiechy, bańki, bitwa wodna, straż pożarna i muzyka rozbrzmiewająca wśród zieleni nadały festynowi wakacyjny klimat. Były też podziękowania, dyplomy i upominki dla wszystkich uczestników zajęć.

- reklama -

Mali Odkrywcy to grupa dzieci kreatywnych i pomysłowych w wieku od 2 do 6 lat (z podziałem na dwie podgrupy wiekowe), która regularnie spotyka się w DK Strzecha. Zajęcia mają na celu rozwijanie kreatywności podczas jak najlepszej zabawy. Piosenka, ćwiczenia z wyobraźni czy zabawa w teatr kreują zespół. Wariacje plastyczne, muzyczne, sensoryczne, wspomagają rozwój ogólny. Umiejętności zabawy w grupie, poszukiwanie tego, co niewidoczne, odkrywanie emocji – to cechy grupy Mali Odkrywcy.

Kolejne spotkania Małych Odkrywców, na które już teraz zaprasza Raciborskie Centrum Kultury, rozpoczną się we wrześniu.

fot. RCK
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj