Perspektywa Okolicy w Ogrodzie Kultury [ZDJĘCIA]

perspektywa okolicy ogrod kultury dk strzecha
Perspektywa Okolicy w Ogrodzie Kultury

Przy DK Strzecha wystąpili: Grzegorz Zimałka – wokalista, gitarzysta, kompozytor, autor tekstów i muzyki oraz Daniel Siedlok – gitarzysta.

9 lipca Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na kolejne wydarzenie w ramach akcji „Lato z RCK”. Piknik Muzyczny w Ogrodzie Kultury przy DK Strzecha był zaproszeniem do spotkania z piosenką poetycką i autorską w wykonaniu Grzegorza Zimałki i Daniela Siedloka, którzy tworzą zespół Perspektywa Okolicy.

- reklama -

– Jeśli ktoś uważa, że poezji już nikt nie czyta i nie słucha, a na koncerty poezji śpiewanej przychodzi tylko najbliższa rodzina i organizator, to powinien zobaczyć, jak wyglądał piknik muzyczny w Ogrodzie Kultury przy DK Strzecha. Nie rozczarowali się ci, którzy przyszli, bo Grzegorz Zimałka i Daniel Siedlok muzyką i słowem przemówili do serc widzów. Perspektywa Okolicy najprościej i najszczerzej opowiedziała o radości, miłości i spełnieniu, o tęsknocie, bólu smutku i cierpieniu – relacjonuje RCK.

Podczas koncertu usłyszeć można było teksty Oli Jokiel, Edwarda Stachury, Krzysztofa Cezarego Buszmana, Mirosława Czyżykiewicza i Grzegorza Zimałki. Muzykę do wszystkich utworów skomponował Grzegorz Zimałka.

fot. RCK
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj