
Do rywalizacji przystąpiło 21 zawodniczek i zawodników, którzy rozgrywali swoje mecze systemem pucharowych w konkurencji 501 DO.
W Powiatowym Centrum Sportu w Raciborzu odbyła się IV runda Wakacyjnej Ligi Darta rozgrywanej w ramach akcji „Wakacje w powiecie”. Do rywalizacji przystąpiło 21 zawodniczek oraz zawodników, którzy rozgrywali swoje mecze systemem pucharowych w konkurencji 501 DO. W finałowym starciu po zaciętym pojedynku Tomasz Bieliński pokonał Daniela Chorobę 5:3.
- reklama -
Organizatorzy zapraszają na kolejną, V rundę, która odbędzie się 1 sierpnia (wtorek) o godz. 17:00 w PCS. Zapisy w dniu zawodów.
fot. PCS
oprac. /kp/
Środowisko, jakość życia, ekologia
- reklama -




![Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem [ZDJĘCIA] Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/marcin-szewczyk-pszow-biblioteka-raciborz.jpg)









![Ponad 15 litrów krwi podczas akcji w raciborskim oddziale Straży Granicznej [ZDJĘCIA] Ponad 15 litrów krwi podczas akcji w raciborskim oddziale Straży Granicznej](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/slosg-straz-graniczna-krwiodawstwo.jpg)
![Komiksy, klocki i gry planszowe. Tak wyglądały ferie w filiach bibliotecznych [ZDJĘCIA] Komiksy, klocki i gry planszowe. Tak wyglądały ferie w filiach bibliotecznych](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/komiksowe-ferie-biblioteka.jpg)
![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)








