Anna Kapka z Górek Śląskich świętowała setne urodziny

anna kampka
Anna Kapka z Górek Śląskich świętowała setne urodziny

Pomimo tak zacnego wieku pani Anna reprezentuje się wielką krzepą i radością. Z chęcią spaceruje, czyta i spędza czas w swoim ogrodzie.

W minioną niedzielę 13 sierpnia w gminie Nędza świętowano niecodzienny jubileusz. Mieszkanka sołectwa Górki Śląskie – Anna Kapka – obchodziła swoje setne urodziny. Z tej okazji Jubilatkę odwiedziła z życzeniami wójt Anna Iskała wraz z przewodniczącym rady gminy Gerardem Przybyłą i kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Nędzy Joanną Ratuszniak. Solenizantka otrzymała list gratulacyjny, kwiaty, prezent, a także depeszę gratulacyjną od premiera Mateusza Morawieckiego.

- reklama -

– Pomimo tak zacnego wieku pani Anna reprezentuje się wielką krzepą, radością, a uśmiechu na jej twarzy jest co niemiara. Na co dzień otacza się kochającymi ją ludźmi, darząc ich ciepłem i miłością. Z chęcią spaceruje i czyta. Ma zamiłowanie do zieleni, dlatego chętnie spędza czas w swoim ogrodzie. Jaką receptę na długie życie udzieliła nam nasza jubilatka? Przede wszystkim ruch, zdrowe odżywianie i ciekawość świata. Nam pozostało życzyć pani Annie przeżycia kolejnych 100 lat w sile i zdrowiu! – relacjonuje Urząd Gminy Nędza.

fot. UG Nędza
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj