Warsztaty językowe uczniów Ekonomika w Londynie [ZDJĘCIA] [ZDJĘCIA]

Warsztaty językowe uczniów Ekonomika w Londynie
Warsztaty językowe uczniów Ekonomika w Londynie

Jak relacjonują uczniowie, wizyta w Londynie była doskonałym uzupełnieniem programu nauczania języka angielskiego.

Londyńska przygoda uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu okazała się fantastycznym przeżyciem, zarówno pod względem kulturowym, jak i językowym. Oprócz zwiedzania miasta uczniowie brali udział w konkursie językowym, wypełniali ćwiczenia i porozumiewali się po angielsku, mogąc zweryfikować i doskonalić swoje umiejętności językowe nabyte w szkole na lekcjach języka angielskiego.

- reklama -

W programie znalazły się najważniejsze i najpopularniejsze miejsca stolicy Wielkiej Brytanii: Tower of London, London Bridge, Katedra Św. Pawła, Muzeum Figur Woskowych, Muzeum Brytyjskie, Muzeum Historii Naturalnej oraz Muzeum Nauki. – Żadna wizyta w państwie króla Karola III nie może się obyć bez rejsu statkiem po Tamizie oraz bez spaceru w Parku Królewskim w Greenwich, a także obok Opactwa Westminster i słynnego Big Bena. My też tam byliśmy. Mieliśmy okazję podziwiać panoramę Londynu z kapsuły London Eye i zrobić zakupy na Oxford Street. Plac Trafalagar i Piccadilly Circus to słynne miejsca, które uwieczniliśmy na zdjęciach. Nie zabrakło nas również pod Pałacem Buckingham, gdzie można podziwiać ceremonię zmianę warty – relacjonują uczniowie.

Jak podkreślają, wizyta w Londynie była doskonałym uzupełnieniem programu nauczania języka angielskiego. – Pozwoliła poszerzyć i praktycznie wykorzystać zdobytą wiedzę, umożliwiła poznanie najbardziej znanych i lubianych miejsc w Londynie, najsłynniejszych zabytków, budynków, galerii czy muzeów. Była również wspaniałą okazją do integracji i nawiązania nowych znajomości i przyjaźni oraz sprawdzianem funkcjonowania w grupie rówieśniczej – podkreślają uczniowie Ekonomika. – Londyn wywarł na wszystkich ogromne wrażenie i postaramy się tam wrócić, gdyż zostawiliśmy tam mnóstwo pozytywnej energii i pięknych wspomnień. I jeszcze nie wszystko widzieliśmy… – zaznaczają.

ZSE

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj