Dzienne Archiwum: 25 grudnia 2023
Tegoroczne koncerty umuzykalniające w RCK zakończone [ZDJĘCIA]
Szczególnym bohaterem koncertu był nietypowy i rzadko słyszany instrument – ksylofon.
Ostatnie w tym roku kalendarzowym koncerty umuzykalniające były wyjątkowym, bo przedświątecznym spotkaniem z muzyką....
Większość Polaków uważa, że ich praca jest ważna i ma sens
Ponad 83% pracujących zarobkowo Polaków deklaruje większe lub mniejsze zadowolenie ze swojej pracy.
58% Polaków pytanych przez CBOS pracuje zarobkowo. Dominują osoby, które deklarują pracę...
Nie wyrzucaj jedzenia – przynieś je do lodówki społecznej
Lodówka społeczna to miejsce, do którego każdy może włożyć swoją nadwyżkę jedzenia, a prowiant z lodówki zabierają osoby potrzebujące.
Boże Narodzenie to czas wzmożonej konsumpcji...






![Skaza z Raciborza na podium Mistrzostw Polski w Artistic Show Dance [ZDJĘCIA] Skaza z Raciborza na podium Mistrzostw Polski Artistic Show Dance](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/zespol-skaza-raciborz.jpg)



![W Raciborzu przybywa zieleni. Wolontariusze posadzili 250 drzew [ZDJĘCIA] W Raciborzu przybywa zieleni. Wolontariusze posadzili 250 drzew](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/Raciborscy-Wolontariusze-Arboretum-drzewa.jpg)



![Fani „Władcy Pierścieni” rywalizowali w konkursie na Stacji Młodych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/biblioteka-druzyna-pierscienia.jpg)
![Mali Odkrywcy Sztuki z RCK na sportowym treningu [ZDJĘCIA] [WIDEO] Mali Odkrywcy Sztuki z RCK na sportowym treningu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/mali-odkrywcy-sztuki.jpg)
![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)



![Tegoroczne koncerty umuzykalniające w RCK zakończone [ZDJĘCIA] koncert umuzykalniajacy rck](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2023/12/koncert-umuzykalniajacy-rck-324x235.jpg)




