Raciborska biblioteka zachęca do darmowej nauki języków

nauka jezyka angielski
Fot. freepik.com

W ramach dostępu można samodzielnie doskonalić swoje umiejętności z zakresu języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego i francuskiego.

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu zaprasza do skorzystania z oferty kursów e-learningowych na platformie Lerni. Bezpłatne kody czekają na czytelników we wszystkich filiach i oddziałach biblioteki.

- reklama -

Pięć języków obcych oraz angielski biznesowy. Nowocześnie, multimedialnie i co najważniejsze – całkowicie za darmo. Raciborska biblioteka zaprasza do skorzystania z oferty kursów e-learningowych. Czytelnicy biblioteki mogą uzyskać darmowy dostęp do nowoczesnej platformy szkoleniowej Lerni. W ramach dostępu można samodzielnie doskonalić swoje umiejętności z zakresu języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego i francuskiego na różnych poziomach zaawansowania. Ponadto dla chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe przygotowano specjalny kurs BusinessEnglish123, czyli język angielski biznesowy.

Z kursów online mogą skorzystać czytelnicy biblioteki, zarówno w bibliotece, jak i w domu. Wystarczy zgłosić się po indywidualny kod dostępu do serwisu szkoleniowego Lerni, na którym znajdują się wszystkie kursy. Kody dostępne są dla czytelników we wszystkich filiach i oddziałach biblioteki. Liczba miejsc ograniczona.

 

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj