Odwiedź Kolejkowo z WCK | Wycieczka

Już 6 lutego o godz. 10:00 wyruszymy w niezapomnianą podróż do cudownego świata w miniaturze. Kolejkowo, bo o nim mowa, to gliwicka atrakcja, w której świat pomniejszony został 25 razy. W ramach wycieczki odbędą się warsztaty modelarskie, podczas których dzieci samodzielnie wykonają elementy makiety, a także zwiedzanie.

- reklama -

W Kolejkowie znajdziemy miniatury autentycznych budowli ze Śląska np. dworca kolejowego w Gliwicach wraz z peronami, gliwickiego ratusza oraz kamienic. Ale nie tylko. Zobaczymy miasteczko westernowe „Dzikie Gliwice”, gdzie znajduje się saloon, spotkamy szeryfa, Indian, zwykłych mieszkańców, robotników, lekarzy, parę nowożeńców czy plażowiczów. Będziemy mieli okazję podglądać życie na wsi, uczestniczyć w akcji ratunkowej, czy zajrzeć do okna starej kamienicy. Zobaczymy, jak miasto budzi się do życia, a także będziemy świadkami, jak mieszkańcy tego miniaturowego świata kładą się spać.

W wycieczce autokarowej mogą uczestniczyć dzieci w wieku od siedmiu do dwunastu lat. Zapisy przyjmowane są pod adresem: [email protected] do 26 stycznia. Informacji na temat wydarzenia udzielają pracownicy działu Projektów i Animacji Kulturalnej – tel. 32 455 48 55 (w. 28). Warunkiem udziału w wycieczce jest wpłata w wysokości 100 zł, zapoznanie się z regulaminem i wypełnienie karty uczestnictwa w wycieczce. Wyjazd w godz. 10:00-14:00 odbędzie się pod warunkiem zebrania wymaganej liczby uczestników.

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj