Licytacje ze sceny podczas WOŚP w Raciborzu. Co będzie do zdobycia?

tort szypula wosp
Fot. WOŚP Racibórz

Wylicytować będzie można m.in. tort w barwach WOŚP, przejażdżkę Fiatem 125p i 126p lub amerykańskim samochodem czy płaskorzeźbę przekazaną przez wiceprezydenta.

Zbliża się 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab WOŚP Racibórz przygotowuje na ten dzień moc atrakcji. Zobacz program: 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Raciborzu 28 stycznia

- reklama -

Poza licytacjami na Allegro dostępnymi na stronie allegro.pl/uzytkownik/wospraciborz tradycyjnie wiele ciekawych przedmiotów licytowanych będzie ze sceny podczas finału na raciborskim rynku. Licytacje rozpoczną się o godz. 16:00, druga część o godz. 17:35. Poprowadzą je: Anna Kokolus – szefowa Sztabu WOŚP Racibórz i Dawid Wacławczyk – wiceprezydent Miasta Racibórz.

A będzie o co powalczyć. Wylicytować będzie można m.in. słynny tort w barwach WOŚP-owych od Szypuły, przejażdżkę Fiatem 125p i 126p lub amerykańskim samochodem, płaskorzeźbę ze skóry przekazaną przez wiceprezydenta Dawida Wacławczyka, którą otrzymał od ukraińskiej artystki, serca z drewna wykonane przez snycerza Drengów, flowerbox, rękodzieło, gadżety WOŚP (koszulki, bluzy, kalendarze), „winne konstelacje”, vouchery: na kolację we dwoje, a także na zbadanie serducha i wiele innych.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj