Mieszkaniec powiatu raciborskiego posiadał narkotyki za 100 tys. zł

marihuana
Fot. KPP

Podczas kontroli drogowej pasażer pojazdu zaczął uciekać. Po zatrzymaniu okazało się, że posiadał przy sobie i w mieszkaniu kokainę i marihuanę.

Raciborska policja zatrzymała 42-letniego mieszkańca powiatu raciborskiego, który posiadał prawie 3 tys. działek dilerskich kokainy i ponad 100 działek marihuany. Grozi mu do 10 lat więzienia.

- reklama -

W czwartek policjanci z wydziału kryminalnego wspólnie z policjantami wydziału ruchu drogowego zatrzymali do kontroli na ul. Olimpijczyka w Raciborzu volkswagena. Pasażer tego pojazdu podjął próbę ucieczki pieszej, ale bardzo szybko został zatrzymany. Jak się okazało, posiadał przy sobie znaczną ilość narkotyków. Ponadto w mieszkaniu 42-latka policjanci znaleźli woreczek foliowy z zawartością suszu. Zatrzymane środki zważono i przebadano – była to kokaina i marihuana. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych środków to blisko 100 tys. zł.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Został tymczasowo aresztowany na okres 2 miesięcy. Grozi mu do 10 lat więzienia.

fot. KPP Racibórz
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj