Eko Wystawa na Ostrogu 11 maja. Co w programie?

W programie: porady dotyczące ogrzewania i ogrodu, a także lody i strefa dla najmłodszych, upominki przy zakupach oraz promocje.

11 maja w godz. 9:00-17:00 na parkingu przed sklepem PROSAT przy ul. Rudzkiej 107 w Raciborzu odbędzie się „Eko Wystawa na Ostrogu 2024”. Do wydarzenia przyłączyły się też sąsiednie firmy BRUKI KARPIŃSKI, BEL-POL, OstrogNET oraz CASTOR, które wystawią się na swoim terenie. Eko Wystawa na Ostrogu jest skierowana dla tych, którzy budują domy lub remontują mieszkania, dzięki czemu będą mogli znaleźć inspiracje i rozwiązania dopasowane do swoich potrzeb. Wydarzenie będzie niezwykłą szansą na zapoznanie się z najnowszymi trendami i ofertami w branży budowlanej, grzewczej i ogrodniczej.

- reklama -

Dla osób, których czeka modernizacja ogrzewania, na eko-targach na terenie PROSAT Racibórz zostaną zaprezentowane najnowsze technologie wybranych producentów branży grzewczej, m.in. takich jak: Stalmark, PEREKO, HEWALEX, Midea, Hel-Wita, AUER, Honeywell, Termika i Sigma-Li. Na stoiskach producentów pokazane będą m.in. pompy ciepła, kotły gazowe, kotły podajnikowe wpisane na listę zielonych materiałów i urządzeń (listę ZUM), systemy instalacyjne i sterowanie ogrzewaniem, bojlery C.W.U. i fotowoltaika. Będzie można skorzystać z darmowych konsultacji doradców programów dotacyjnych, np. „Czyste powietrze”, „PONE”.

Na Eko Wystawie w PROSAT będzie także strefa maszyn ogrodniczych i możliwość spotkania ekspertów, którzy dadzą cenne wskazówki dotyczące pielęgnacji trawnika. Będzie możliwość testowania kosiarek i urządzeń do ogrodu marki TORO czy OLEO-MAC. Na placu przed PROSAT Racibórz tego dnia będą również stoiska z poradami firm narzędziowych i ogrodniczych takich jak DEDRA, Blue Dolphin, FISKARS oraz producenta odzieży roboczej Lahti PRO.

Za zakupy w sklepie PROSAT Racibórz klienci otrzymają gadżety, a to tylko niektóre atrakcje. Dla uczestników będą dostępne pyszne hot-dogi i frytki z foodtruck’a. Na najmłodszych będą czekały lody i darmowy dmuchaniec.

Więcej szczegółów na: https://www.facebook.com/events/394383750185465.

Partnerem wydarzenia jest Śląskie Porozumienie Gospodarcze ŚLASK.ONLINE.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj