Teatr Fortissimo wystąpił na zamkowej scenie [ZDJĘCIA]

Teatr Fortissimo wystąpił na zamkowej scenie
Teatr Fortissimo wystąpił na zamkowej scenie

Wystapili: Anna Gańdziarowska, Regina Ludwikowska, Jolanta Mika, Tadeusz Mikiewicz, Bogdan Pająk, Jolanta Sawicka i Zbigniew Woźniak.

27 czerwca na Zamku Piastowskim w Raciborzu z montażem słowno-muzycznym pt. „Ubieramy życie w miłość” wystąpił Teatr Fortissimo. Wydarzenie nawiązało do Dnia Matki i Dnia Ojca, skupiając muzykę i słowo wokół rodziców i dzieci.

- reklama -

W scenariuszu znalazło się wiele pięknych, wzruszających piosenek i wierszy, a na scenie panowała letnia scenografia. Na zamkowej scenie zaprezentowali się: Anna Gańdziarowska, Regina Ludwikowska, Jolanta Mika, Tadeusz Mikiewicz, Bogdan Pająk, Jolanta Sawicka i Zbigniew Woźniak. Całość opracowali Teresa Okaj (przygotowanie i scenografia) oraz Łukasz J. Porwoł (opracowanie muzyczne, wokal).

To jedno z całej serii wydarzeń zaplanowanych w dawnej siedzibie Piastów. Na finał lata i u progu jesieni odbędą się następne o charakterze teatralnym, które powstaną we współpracy z grupą Fortissimo, m.in. kolejna edycja Narodowego Czytania. Podczas tegorocznej odsłony akcji będzie miało miejsce wspólne czytanie Kordiana Juliusza Słowackiego.

fot. Zamek Piastowski
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj