
Dzieci i młodzież z gminy Rudnik mogą wziąć udział w konkursie plastycznym pod nazwą „Zamki i pałace Gminy Rudnik”.
Gminna Biblioteka Publiczna w Rudniku wraz z Sołectwem Rudnik zaprasza dzieci i młodzież z gminy Rudnik do udziału w konkursie plastycznym pod nazwą „Zamki i pałace Gminy Rudnik”. Format prac i technika ich wykonania są dowolne. Praca powinna być indywidualna (bez prac zbiorowych), a termin jej oddania upływa 31 lipca. Prace można składać w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rudniku. Należy do nich dołączyć zgodę rodziców dostępną w bibliotekach i na stronie Urzędu Gminy w załączniku informacji o konkursie do samodzielnego wydrukowania.
Finał konkursu i rozdanie nagród nastąpi podczas Gminnych Dożynek w Rudniku 27 sierpnia.
fot. UG Rudnik
oprac. /kp/




![Witraże i kwiaty dla mam. Twórcze zajęcia w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Witraże i kwiaty dla mam. Twórcze zajęcia w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/warsztaty-z-okazji-dnia-matki.jpg)
![V Jarmark Rękodzieła w Rudach przyciągnął tłumy [ZDJĘCIA] V Jarmark Rękodzieła w Rudach przyciągnął tłumy](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/jarmark-rekodziela-rudy.jpg)
![VII Raciborski Festiwal Gamingowy [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/festiwal-gamingowy.jpg)







![Dzieci z Przedszkola nr 15 mają nowy plac zabaw [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/przedszkole-nr-15-raciborz-plac-zabaw.jpg)
![Jak działają narkotyki i alkohol? Spotkanie sanepidu z uczniami w Rudniku [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/sanepid-edukacja.jpg)



![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)







![Konkurs wiedzy w raciborskiej bibliotece. Kto najlepiej zna „Czerwone krzesło”? [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/konkurs-wiedzy-czerwone-krzeslo.jpg)