
Pierwsze miejsce w kategorii wiekowej 13-19 lat zajęła Weronika Bugla, natomiast trzecie miejsce w kategorii 9-12 lat zdobyła Emilia Klimża.
Wychowanki kół wokalnych prowadzonych w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu odniosły kolejne sukcesy. Podczas XXII Wojewódzkich Prezentacji Artystycznych – Gliwice 2021, które odbyły się 23 kwietnia na żywo, laureatkami zostały dwie wokalistki. Pierwsze miejsce w kategorii wiekowej 13-19 lat zajęła Weronika Bugla, natomiast trzecie miejsce w kat. wiekowej 9-12 lat zdobyła Emilia Klimża.
Weronikę do konkursu przygotowała Elżbieta Biskup, natomiast Emilię – Daniel Rożek.
oprac. /kp/





![O życiowych przejściach i poezji. Spotkanie z Jackiem Molędą w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/jacek-moleda-raciborz-22.jpg)










![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)









