
To wiadomo nie od dziś, że 25. listopada swoje święto ma Pluszowy Miś.Tego dnia wszystkie pluszowe misie obchodzą na całym świecie swoje święto. Również dzieci z P.15 uczcili dzień swojego ulubionego pluszowego bohatera. Dzieci przyniosły do przedszkola swoje Misiaczki-Pluszaczki. Zamiast zajęć zorganizowano wiele konkursów, zagadek, zabaw i pląsów przy muzyce. Na koniec dzieci delektowały się małym co nieco – miodowymi pierniczkami. Był to dzień bardzo wyjątkowy, przyjemny a nawet trochę magiczny. M.W.
- reklama -





![O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach [ZDJĘCIA] O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/Azja-Joanna-Lyko-Dominik.jpg)
![Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim [ZDJĘCIA] Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/zamek-piastowski-ferie-zimowe-cioca-od-klockow.jpg)







![Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury [ZDJĘCIA] Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-rck-taniec.jpg)
![Komiksowe ferie w raciborskiej bibliotece. Pierwszy tydzień pełen przygód [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/biblioteka-ferie-zimowe.jpg)



![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)
![Przedszkole nr 15 w Raciborzu świętuje 60-lecie [ZDJĘCIA] przedszkole nr 15 raciborz](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2024/06/przedszkole-nr-15-raciborz.jpg)
![Raciborskie przedszkolaki na warsztatach kulinarnych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2023/10/przedszkole-nr-15-16-raciborz.jpg)





