
Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza 22 stycznia o godz. 18.00 wszystkich miłośników muzyki klasycznej na Koncert Wiedeński do sali widowiskowej. Odbędzie się tam koncert w wykonaniu muzyków Opery Śląskiej z Bytomia.
Najpiękniejsze melodie z Wiednia, nie tylko rodziny Straussów, ale także utwory Offenbacha, Karla Zellera czy Carla Millockera wykonają muzycy Opery Śląskiej z Bytomia. Publiczność usłyszy znane i lubiane arie i wspaniałe utwory twórców wiedeńskich. Koncert zakończy „Wiedeń, miasto moich marzeń” Roberta Sieczyńskiego. Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasie WCK codziennie od godziny 8:00 do 16:00, w środy od 10.00 do 18.00. Rezerwacje pod numerem tel. (32) 455 48 55 bądź e-mail: [email protected]
/p/
![Nowy most na Odrze coraz bliżej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/most-grzegorzowice-ciechowice.jpg)





![Stacja Młodych: Filmowe emocje i planszówki na start wakacji [ZDJĘCIA] Stacja Młodych: Filmowe emocje i planszówki na start wakacji](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/stacja-mlodych-lato-wakacje.jpg)







![Eliksiry, zaklęcia i quidditch. Wakacyjne spotkanie z Harrym Potterem w bibliotece [ZDJĘCIA] Eliksiry, zaklęcia i quidditch. Wakacyjne spotkanie z Harrym Potterem w bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/lato-z-biblioteka-28.jpg)
![Kreatywny początek wakacji z Raciborskim Centrum Kultury [ZDJĘCIA] Kreatywny początek wakacji z Raciborskim Centrum Kultury](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/07/lato-z-rck.jpg)



![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)







