
Niedawno był Hrabi, w sobotę będzie Marcin Daniec. Raciborskie Centrum Kultury nie zwalnia tempa i sprowadza kolejną uznaną markę polskiego kabaretu. 10 grudnia na deskach RCK wystąpi Kabaret Młodych Panów.
Kabaret Młodych Panów to polska grupa kabaretowa, założona w Rybniku w 2004 roku. W jego skład wchodzą: Mateusz "Banan" Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk, Łukasz "Kaczor" Kaczmarczyk, Robert Korólczyk, Piotr Sobik. Młodzi Panowie byli wielokrotnie nagradzani podczas najważniejszych ogólnopolskich przeglądów kabaretowych. Regularnie występują także w telewizyjnych programach kabaretowych np. na atenie tv publicznej czy Polsatu.
W RCK Kabaret Młodych Panów wystąpi 10 grudnia o godz. 18.00. Bilety w cenie 35 i 40 zł do nabycia w kasie RCK przy ul Chopina 21 (od wtorku do czwartku w godz. 14.30-18.30, w piątki od 10.00 do 14.00).
/ps/




![O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach [ZDJĘCIA] O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/Azja-Joanna-Lyko-Dominik.jpg)
![Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim [ZDJĘCIA] Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/zamek-piastowski-ferie-zimowe-cioca-od-klockow.jpg)

![Twórczy Art Camp i balonowe show. Ferie na Zamku Piastowskim pełne atrakcji [ZDJĘCIA] Twórczy Art Camp i balonowe show. Ferie na Zamku Piastowskim pełne atrakcji](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zamek.jpg)





![Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury [ZDJĘCIA] Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-rck-taniec.jpg)
![Komiksowe ferie w raciborskiej bibliotece. Pierwszy tydzień pełen przygód [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/biblioteka-ferie-zimowe.jpg)
![Mali Odkrywcy Sztuki pożegnali karnawał kolorowym balem [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/mali-odkrywcy.jpg)



![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)











