Nowe auto prezydenta musi mieć przynajmniej 160 koni

15

Mocny silnik i ekonomiczne zużycie paliwa – takimi parametrami musi charakteryzować się samochód zamówiony przez urząd miasta. Jakiej marki będzie nowe służbowe auto prezydenta, dowiemy się 5 grudnia.

W Biuletynie Informacji Publicznej raciborskiego magistratu ukazało się ogłoszenie o przetargu na dostawę samochodu osobowego na potrzeby urzędu miasta. Wóz musi być fabrycznie nowy, wyprodukowany w 2011 roku. Ma to być czterodrzwiowy sedan na pięć osób. Pozostałe parametry to: silnik benzynowy o pojemności skokowej min. 1750 a max, 2200 cm3, minimalna moc 160 KM , spalanie wg normy Euro 5, zużycie paliwa w cyklu mieszanym do 7,2 l/100 km.

- reklama -

 

Podczas ostatniej sesji rady miasta radni przeznaczyli na zakup 100 tys. zł. Wybrana zostanie oferta tego dilera, który zaoferuje najniższą cenę.

 

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

15 KOMENTARZE

 1. Co dzieje się z samochodem po zakończeniu kadencji ? Jest on własnością byłego prezydenta czy przechodzi na nowego hrabiego ?

 2. A ja myslę że nowe auto „naszego” prezydenta (czyt. wójta) powinno mieć dwa konie.

 3. widz

  dodał bym szyby ANTY-PETENTOWE

 4. Marka i model już dawno wybrali , parametry do przetargu ogłasza się z dokładną precyzją pod model który chce się kupić. To proste jak nie wiem co.

 5. Przed laty MZB kupowało Lublina – w warunkach ustawionego przetargu brakowało jedynie wpisu jaki ma byc numer nadwozia pojazdu.

 6. 160 koni? To samochód dla prezydenta czy dla rodziny słoni?

 7. sto sześdziesiąt koni i jeden osioł taki silnik najlepszyyyyyyyyyyy,,,,,aleBedzierWWWałłłłłłłłł;;;;;;;;CrrrrrazyHoRRRRRRRRsssssssss

 8. dziad

  Skoda Superb jak się patrzy !
  [url=http://www.skoda-auto.pl/upload/1/File/S2XST11111104A.pdf]http://www.skoda-auto.pl/upload/1/File/S2XST11111104A.pdf[/url] – 1.8 TSI/118 kW (160 KM), wersja AMBITION, v-max: 220hm/h, zużycie paliwa (wartość uśredniona): 7,2l/100km
  Nie trzeba być szerlokiem żeby ich przejżeć …

 9. Według najnowszych teorii naukowych traktujacych o sexsie, samochód
  jest dla meżczyzny przedłuzeniem, albo zastepnikiem…..p****a. Mozna
  zatem wysnuc wniosek prosty i oczywisty, ze ,,nasz prezio,, ma kłopoty
  natury seksualnej ! Dlatego niech sobie kupi tą brykę skoro ma mu ta
  pomóc w…. ,,brykaniu,, Dla przykładu, Wielki Przewodnicacy jezdzi
  nic nie wartymi furami, co wynika z oswiadczenia majatkowego, a to
  dowodzi, że musi byc jeszcze niezły ,,w te klocki,,!

 10. Radni Pruszcza tną swoje diety o 300 zł. „Jest kryzys”

  Radni Pruszcza Gdańskiego obniżyli sobie diety o 300 złotych. Powód? Kryzys i konieczność obniżenia wydatków. Pieniądze z obniżki pójdą na plac zabaw

  A nasz Prezydent chce nowej bryki ~!

 11. Prezydent powinien wziąć przykład z T.Wojnara, który jezdzi 20letnim pasatem. Nikomu w oczy nie kole. A zabieranie z miejskiej kasy na brykę kiedy ogranicza sie na wszystko inne – pfe – nie wypada.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here