Los Isbos wystąpiło w programie "Panie Sierżancie", Aleksandra i Stanisław Gamrotowie wykonali piosenkę "O naszym kontyngencie", po nich na scenę wyszli raciborscy strażacy. ZOBACZ WIDEO Z WYSTĘPÓW>>
Poniżej uporządkowane fotorelacje z całego koncertu (Fotorelacje prezentowane w trakcie trwania koncertu prezentowaliśmy wybiórczo). Zdjęcia zostały podzielone na cztery części:
Zobacz obszerny materiał wideo z koncertu Gwiazdka Serc .
Zobacz również krótkie materiały wideo prezentowane w trakcie trwania koncertu Gwiazdka Serc:
XI "Gwiazdka Serc" – sztab dowodzenia (wideo>>)
Los Isbos i Gamrotowie na XI "Gwiazdce Serc" (wideo>>)
Ojciec Tonik i komendant Skowronek zrobili furorę (wideo>>)
Weterani "Gwiazdki" zaśpiewali, prezydent nie zaśpiewał (wideo>>)
Bunga Bunga na zakończenie pierwszej części (wideo>>)
Mamy mażoretek zaszalały po przerwie (wideo>>)
Dyrektorzy i Hajery pozamiatali. Finał – wideo z finału (wideo>>)
Raciborska Izba Gospodarcza już po raz jedenasty zorganizowała Koncert Charytatywny Gwiazdka Serc , którego cel w poprzednich latach znalazł odzwierciedlenie w niesionej pomocy potrzebującym w naszym mieście i powiecie. Ze środków finansowych z poprzednich edycji Gwiazdki Serc zakupiono sprzęt i wyremontowano wiele placówek opiekuńczych, wychowawczych w szczególności dla dzieci.
Taka forma działalności charytatywnej przybliżająca mieszkańcom miasta i powiatu osoby znane głównie z mediów ukazująca ich „inną twarz”, której główne założenia programowe obejmują występy indywidualne i grupowe na scenie znanych postaci raciborskiego życia politycznego, kulturalnego, społecznego i zawodowego ziemi raciborskiej jest niepowtarzalna. Corocznie program obejmuje występy znanych osób światowej sceny teatralnej, operowej, filmowej itp., które przyjmują zaproszenie organizatorów do wspólnej zabawy – koncertu charytatywnego Gwiazdki Serc.
Patronat medialny nad koncertem Gwiazdka Serc objął:
Obsługa techniczna:
Sponsorzy Gwiazdki Serc:













Spółdzielnia Pracy Krawieckiej "Jedność" z Pietrowic Wielkich
//i/




![O zimnych kąpielach w bibliotece na Ostrogu. Naukowe spojrzenie na morsowanie [ZDJĘCIA] morsowanie raciborz](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/morsowanie-raciborz.jpg)
![Refleksja nad codziennością zamiast noworocznej presji w Bibliotecznym Kręgu Kobiet [ZDJĘCIA] Refleksja nad codziennością zamiast noworocznej presji w Bibliotecznym Kręgu Kobiet](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/biblioteka-kobiet.jpg)






![Mali artyści spotkali się na warsztatach ceramicznych w Markowicach [ZDJĘCIA] Mali artyści spotkali się na warsztatach ceramicznych w Markowicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/warsztaty-biblioteka-markowice.jpg)
![Jak zachęcić dzieci do czytania? Bibliotekarze z Raciborza i Karwiny o promocji czytelnictwa [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/biblioteka-karwina.jpg)

![Sąd Rejonowy w Raciborzu wśród liderów edukacji prawnej w Polsce [ZDJĘCIA] Sąd Rejonowy w Raciborzu wśród liderów edukacji prawnej w Polsce](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/sad-rejonowy-raciborz-marzena-korzonek.jpg)

![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)




![Racibórz znów pokazał wielkie serce. 34. Finał WOŚP [ZDJĘCIA] Racibórz znów pokazał wielkie serce. 34. Finał WOŚP](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/wielka-orkiestra-swiatecznej-pomocy-wosp-2026-raciborz.jpg)
![119 wolontariuszy wyjdzie na ulice Raciborza podczas 34. Finału WOŚP [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/wosp-raciborz.jpg)







