
4 czerwca najmłodsza grupa przedszkolaków z P 24 zaprosiła swoich rodziców na zajęcia otwarte.
Dzieci przywitały gości tańcem ” Grozik”, a następnie przedstawiły scenkę ekologiczną ” Leśne Skrzaty”. Tematem tejże scenki były kłopoty mieszkańców lasu jakie przysporzyły im dzieci będące na wycieczce w lesie. Ale jak to zwykle bywa w bajkowym świecie wszystko dobrze się skończyło. Scenka ekologiczna była kolejnym zadaniem realizowanym w ramach programu ” Kubusiowi przyjaciele natury”.
Po przedstawieniu zaproponowałam rodzicom i dzieciom chwilę relaksu masażem 4D. Myślę, że dla rodziców i dzieci było to miłe doświadczenie, które sprawiło wiele radości i uśmiechu.
Opr. A. Wawoczny






![Kreatywność tematem grudniowego spotkania „Biblioteki kobiet” w Raciborzu [ZDJĘCIA] Kreatywność tematem grudniowego spotkania „Biblioteki kobiet” w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/kreatywna-biblioteka-kobiet.jpg)





![Przedszkolaki zaśpiewały kolędy w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Przedszkolaki zaśpiewały kolędy w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przeglad-koled.jpg)

![Uroczyste obchody 70-lecia Przedszkola nr 10 w Raciborzu [ZDJĘCIA] Uroczyste obchody 70-lecia Przedszkola nr 10 w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przedszkole-nr-10.jpg)
![Co czyta młodzież po obu stronach granicy? Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/czy-mlodziez-w-czechach-czyta.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)




![Przedszkole nr 24 w Raciborzu świętuje swoje 40-lecie [ZDJĘCIA] Przedszkole nr 24 w Raciborzu świętuje swoje 40-lecie](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2024/12/przedszkole-nr-24.jpg)




