
Kiedy żona 40-letniego mężczyzny wyprowadza się wraz z dziećmi do Nowego Jorku, ten podąża za nimi, nie mogąc znieść myśli, że będą dorastać bez niego. [Zobacz zwiastun WIDEO>>]
Kino Bałtyk
ul. Londzina 13
Racibórz
tel. (032) 415 20 33
- reklama -
gatunek: Dramat, Komedia, Romans
produkcja: Francja
premiera: 3 stycznia 2014 (Polska) 23 sierpnia 2013 (świat)
reżyseria: Cédric Klapisch
scenariusz: Cédric Klapisch
4 lutego 2014r. – godz. 20.00 – klub konesera
- reklama -







![Skaza z Raciborza na podium Mistrzostw Polski w Artistic Show Dance [ZDJĘCIA] Skaza z Raciborza na podium Mistrzostw Polski Artistic Show Dance](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/zespol-skaza-raciborz.jpg)



![Raciborscy Wolontariusze przekazali świąteczne dary potrzebującym [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/pomagajmy-raciborscy-wolontariusze.jpg)



![Fani „Władcy Pierścieni” rywalizowali w konkursie na Stacji Młodych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/biblioteka-druzyna-pierscienia.jpg)
![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)












