
Pierwszy mecz rundy rewanżowej na własnym stadionie unici rozegrają 29 marca ze Spójnią Landek.
Klub Sportowy „UNIA” Racibórz informuje, że mecze IV Ligi – Grupa II w piłce nożnej w rundzie wiosennej sezonu 2013/14, których gospodarzami będą unici, zostaną rozegrane w Raciborzu na stadionie przy ul. Srebrnej 12 w następujących terminach:
1.29.03.2014(sobota) – godz. 15.00 K.S Unia Racibórz – K.S Spójnia Landek
2.26.04.2014(sobota) – godz. 16.00 K.S Unia Racibórz – LKS Forteca Świerklany
3.03.05.2014(sobota) – godz. 17.00 K.S Unia Racibórz – LGKS 38 Podlesianka Katowice
4.17.05.2014(sobota) – godz.17.00 K.S Unia Racibórz – AKS Mikołów
5.24.05.2014(sobota) – godz.17.00 K.S Unia Racibórz – GTS Bojszowy
6.07.06.2014(sobota) – godz.17.00 K.S Unia Racibórz – LKS Drzewiarz Jasienica
/ps/
————————————————-
zobacz także:
Unia Racibórz przeniesie się na Zamkową?
Żeńska drużyna Unii Racibórz raczej zniknie z piłkarskiej mapy miasta. Pojawia się pytanie, komu służył będzie stadion OSiR-u przy Zamkowej, gdzie unitki rozgrywały swoje mecze. Prezydent chciałby, aby przenieśli się tam IV-ligowcy.





![Raciborska biblioteka nagrodziła najlepsze prace oparte na twórczości Juliusza Verne’a [ZDJĘCIA] Raciborska biblioteka nagrodziła najlepsze prace oparte na twórczości Juliusza Verne’a](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/konkurs-plastyczny-Podroze-z-Juliuszem-Verneem.jpg)

![Jak naprawdę wygląda życie na statku? Spotkanie z Miłoszem Szymańskim w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Jak naprawdę wygląda życie na statku? Spotkanie z Miłoszem Szymańskim w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/milosz-szymanski.jpg)
![Raciborzanie współtworzą plan adaptacji miasta do zmian klimatu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Miejski-Plan-Adaptacji-do-Zmian-Klimatu-dla-Raciborza.jpg)



![Co czyta młodzież po obu stronach granicy? Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/czy-mlodziez-w-czechach-czyta.jpg)
![Czy artysta ma prawo przekraczać granice? Debata na Stacji Młodych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/debata-mlodych-stacja-mlodych.jpg)




![Tomasz Hynek nowym komendantem KPP w Raciborzu [ZDJĘCIA] Tomasz Hynek nowym komendantem KPP w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/10/kpp-raciborz-komendant-tomasz-hynek.jpg)


![Trzech zawodników RTW na Mistrzostwach Świata ISA w Salwadorze [ZDJĘCIA] Trzech zawodników RTW na Mistrzostwach Świata ISA w Salwadorze](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/raciborskie-towarzystwo-wioslarskie-rtw.jpg)
![Uczennice ZSP Pogrzebień wśród najlepszych drużyn w Polsce [ZDJĘCIA] Uczennice ZSP Pogrzebień wśród najlepszych drużyn w Polsce](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/zsp-pogrzebien.jpg)
![Lodowisko Piastor w Raciborzu otwarte [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/lodowisko-piastor-raciborz.jpg)

