- wydarzenie już minęło.
III runda Powiatowej Lidze Szachowej w Rudniku 27 października

Dla najlepszych uczestników poszczególnych turniejów przewidziano nagrody w postaci pucharów oraz dyplomów.
27 października o godz. 10:00 Powiatowe Centrum Sportu w Raciborzu, Gmina Rudnik i ZSP w Rudniku zapraszają miłośników szachów do udziału w III rundzie Powiatowej Lidze Szachowej. Tym razem rywalizacja szachistów odbędzie się w Zespole Szkolno–Przedszkolnym w Rudniku (ul. Słoneczna 1). Na potwierdzenie uczestnictwa organizatorzy czekają do godz. 9:45.
Rywalizacja odbywać się będzie w czterech kategoriach wiekowych: roczniki do 2011, 2010–2006, kategoria OPEN (18+) i kategoria kobiety.
Nie pobiera się opłaty za udział w lidze. Tempo gry – 10 min. Dla najlepszych uczestników poszczególnych turniejów przewidziano nagrody w postaci pucharów oraz dyplomów. Natomiast najlepsi zawodnicy w całym cyklu otrzymają nagrody rzeczowe. Zapisy i kontakt: [email protected], tel. 503 133 840 lub Tomasz Bieliński – tel. 693 368 377. W treści maila należy podać imię, nazwisko, miasto zamieszkania, kategorię szachową, jeśli jest, rok urodzenia).

oprac. /kp/
– reklama –





![O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach [ZDJĘCIA] O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/Azja-Joanna-Lyko-Dominik.jpg)
![Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim [ZDJĘCIA] Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/zamek-piastowski-ferie-zimowe-cioca-od-klockow.jpg)







![Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury [ZDJĘCIA] Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-rck-taniec.jpg)
![Komiksowe ferie w raciborskiej bibliotece. Pierwszy tydzień pełen przygód [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/biblioteka-ferie-zimowe.jpg)



![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)




![Mali Odkrywcy Sztuki pożegnali karnawał kolorowym balem [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/mali-odkrywcy.jpg)