- wydarzenie już minęło.
Rodzinny piknik biegowy w Pietrowicach Wielkich 19 października

Zaplanowano biegi dla wszystkich – od przedszkolaków przez uczniów po osoby pełnoletnie, a także marsz nordic walking.
19 października na boisku LKS-u Pietrowice Wielkie odbędzie się rodzinny piknik biegowy. Wystartują: przedszkolaki (100 m), klasy I-II (200 m), III-IV (400 m), V-VI (600 m), VII-VIII (1000 m), młodzież ponadpodstawowa 15-17 lat (1500 m). Odbędzie się również bieg główny na dystansie 5 km, a także marsz rekreacyjny nordic walking. Dla najlepszych przewidziano nagrody i puchary. Zapisy na stronie zapisy.personalbest.pl lub w dniu zawodów.

oprac. /kp/
– reklama –





![Ziołowe sekrety w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Ziołowe sekrety w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ziola-biblioteka.jpg)
![Superbohaterowie i emocje, czyli komiksowe ferie w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zimowe-biblioteka-szymon-teluk.jpg)
![Młodzi czytelnicy z Raciborza na spektaklu „Tuwim dla dzieci” [ZDJĘCIA] Młodzi czytelnicy z Raciborza na spektaklu „Tuwim dla dzieci”](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-biblioteka-raciborz.jpg)

![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)


![Węgiel w roli głównej podczas warsztatów w RCK [ZDJĘCIA] Węgiel w roli głównej podczas warsztatów w RCK](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zimowe-rck-rysunek-25.jpg)

![Seniorzy w centrum uwagi. Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] BIBLIOTEKA NIE oGRANICzA Karwina](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/BIBLIOTEKA-NIE-oGRANICzA-Karwina.jpg)











