- wydarzenie już minęło.
Rodzinny piknik z okazji Dnia Dziecka w Nędzy 9 czerwca

W programie m.in. spektakl plenerowy, zabawy z OSP, animacje, konkursy i warsztaty czy balonowe ZOO.
9 czerwca Gminne Centrum Kultury w Nędzy zaprasza na rodzinny piknik z okazji Dnia Dziecka. Impreza będzie się odbywała w godz. od 15:00 do 19:00 na boisku przy ul. Sportowej 10 w Nędzy. Na przybyłych czeka mnóstwo kolorowych atrakcji i dobrej zabawy.
W godz. 15:00-17:00 zaplanowano: animacje i konkursy z Ciocią-Klocią, warsztaty plastyczne i tatuaże z Gminną Biblioteką Publiczną w Nędzy, warsztaty cyrkowe i chodzenie po slackline, dmuchańce, fotobudkę, malowanie twarzy i plecenie warkoczyków, szczudlarkę, balonowe ZOO i wielkie bańki mydlane oraz gry XXL. Na godz. 17:00 zaplanowano spektakl plenerowy pt. „Wesoły Cyrk Pana Pedro” – familijny spektakl cyrkowy z elementami żonglerki, pantomimy i klaunady, wykorzystaniem ognia i efektów pirotechnicznych. To wesoła historia, w której dyrektor cyrku poprzez swoje samolubne zachowanie traci artystów tuż przed występem i musi sobie radzić sam. Natomiast o godz. 18:00 będą miały miejsce zabawy strażackie z Ochotniczą Strażą Pożarną w Nędzy.
Ponadto: słodkie wypieki i kawa od Koła Gospodyń Wiejskich w Zawadzie Książęcej, wata cukrowa i popcorn, kiełbaski z grilla oraz lody z Manufaktury Rybnickich Lodów Rzemieślniczych.

fot. GCK Nędza
oprac. /kp/
– reklama –




![Raciborska biblioteka uhonorowała najbardziej aktywnych czytelników i rodziców [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/czytelnik-roku.jpg)

![Racibórz znów pokazał wielkie serce. 34. Finał WOŚP [ZDJĘCIA] Racibórz znów pokazał wielkie serce. 34. Finał WOŚP](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/wielka-orkiestra-swiatecznej-pomocy-wosp-2026-raciborz.jpg)
![Historia Śląska zapisana w losach jednej rodziny. Spotkanie z Łukaszem Schubertem w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Historia Śląska zapisana w losach jednej rodziny. Spotkanie z Łukaszem Schubertem w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/Lukasz-Schubert.jpg)




![Jak zachęcić dzieci do czytania? Bibliotekarze z Raciborza i Karwiny o promocji czytelnictwa [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/biblioteka-karwina.jpg)

![Sąd Rejonowy w Raciborzu wśród liderów edukacji prawnej w Polsce [ZDJĘCIA] Sąd Rejonowy w Raciborzu wśród liderów edukacji prawnej w Polsce](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/sad-rejonowy-raciborz-marzena-korzonek.jpg)


![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)





