- wydarzenie już minęło.
Spektakl cyrkowo-familijny „Oto On” na rynku w Raciborzu 28 sierpnia

Artyści zaprezentują interaktywny program, w który zaangażowani zostaną widzowie.
28 sierpnia o godz. 17:00 na rynku w Raciborzu odbędzie się plenerowy spektakl cyrkowo-familijny „Oto On”. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Przedstawienie realizowane jest w nurcie „nowego cyrku”, czyli cyrku bez udziału zwierząt. Artyści zaprezentują interaktywny program, w który zaangażowani zostaną widzowie. Uczestnicy będą mogli nie tylko obejrzeć pokaz, lecz także spróbować własnych sił w wykonywaniu sztuczek prezentowanych podczas występu. Spektakl ma charakter rodzinny i ma na celu integrację pokoleń poprzez wspólną zabawę, a także promocję kultury jako atrakcyjnej formy spędzania wolnego czasu.
Wydarzenie odbywa się dzięki grantowi przyznanemu przez Miasto Racibórz. W ramach projektu zrealizowane zostaną również warsztaty żonglerskie w Wodzisławiu Śląskim.

oprac. /kp/
– reklama –





![Twórczy Art Camp i balonowe show. Ferie na Zamku Piastowskim pełne atrakcji [ZDJĘCIA] Twórczy Art Camp i balonowe show. Ferie na Zamku Piastowskim pełne atrakcji](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zamek.jpg)
![Dzieci stworzyły zimowe obrazy podczas zajęć w bibliotece [ZDJĘCIA] Dzieci stworzyły zimowe obrazy podczas zajęć w bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zimowe-biblioteka-28.jpg)
![Komiksowe ferie rozpoczęte w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Komiksowe ferie rozpoczęte w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zimowe-biblioteka.jpg)





![Czy płatności bezgotówkowe to domena wyłącznie młodych? Debata oksfordzka w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] Czy płatności bezgotówkowe to domena wyłącznie młodych? Debata oksfordzka w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/i-lo-debata.jpeg)
![Praktyczna lekcja dziennikarstwa w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] Praktyczna lekcja dziennikarstwa w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/warsztaty-dziennikarskie-i-lo.jpg)
![Język angielski na wesoło w bibliotecznym Klubie Ojca [ZDJĘCIA] Język angielski na wesoło w bibliotecznym Klubie Ojca](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/klub-ojca-raciborz.jpg)



![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)


