Ruszył ostatni etap przeprowadzki oddziałów szpitalnych

16 lutego br. rozpoczął się ostatni etap przeprowadzki oddziałów i pozostałych komórek organizacyjnych Szpitala Rejonowego w Raciborzu z budynku przy ulicy Bema 5 do nowej siedziby – kompleksu budynków przy ulicy Gamowskiej 3.Zgodnie z przyjętą kolejnością, jako pierwsze zostaną przeniesione oddziały: ginekologiczno-położniczy oraz noworodkowy. Od środy (18.02.br.) pacjentki będą przyjmowane już w nowo uruchomionej Izbie Przyjęć przy ulicy Gamowskiej 3.

W dalszej kolejności przeniesione zostaną: Oddział Chirurgiczny (zakładany termin
23.-28.02.br.), Oddział Chirurgii Urazowej i Ortopedii oraz Oddział Otolaryngologiczny (01.-06.03.br.), oraz Oddział Wewnętrzny I (08.-13.03.br.).

W dotychczasowym miejscu, przy ulicy Bema, pozostaną tymczasowo oddziały: dermatologiczny oraz obserwacyjno-zakaźny.

Równocześnie Dyrekcja Szpitala informuje, że Laboratorium Analityczne funkcjonuje już w nowej siedzibie przy ulicy Gamowskiej.
„Przepraszając za wszelkie niedogodności, które mogą stać się Państwa udziałem, informujemy, iż wszelkie zapytania oraz uwagi dotyczące przeprowadzki można w dalszym ciągu kierować pod numery telefonów: 415-74-40, 755-51-32, 755-50-97 oraz 755-50-95” – czytamy w komunikacie Dyrekcji Szpitala Rejonowego w Raciborzu.

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here