posprzątajmy

Jak co roku organizatorzy akcji „Sprzątanie świata” zwracają się z apelem do wszystkich uczestników o zachowanie bezpieczeństwa.
Pracujemy w rękawiczkach. W przypadku znalezienia niewypału należy miejsce zabezpieczyć i niezwłocznie powiadomić najbliższy posterunek policji. Należy poinstruować przede wszystkim dzieci, że nie wolno im dotykać strzykawek, innych środków medycznych, opatrunkowych i prezerwatyw. Nie mogą też zbierać potłuczonego szkła. Należy zachować szczególną ostrożność w przypadku działań w pobliżu ulic lub poboczy dróg o dużym nasileniu ruchu. Należy wykluczyć udział dzieci z prac na terenach w pobliżu przejazdów i nasypów kolejowych oraz wokół zbiorników wodnych. Dzieci i młodzież muszą przebywać pod opieką dorosłych.

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. Na tym pomniku jest moje nazwisko, ale ja nie mieszkam w Bolesławiu tylko daleko od stron rodzinnych, gdyz mój ojcie Jan Złoty wyjechał do Bydgoszczy,gdzie ja sie urodziłam i mieszkam, a będąc w Bolesławiu ostatnio zdziwiłam się, że taki pomnik istnieje w

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here