Auchan – będzie czy nie będzie?

Nadal pod znakiem zapytania stoi uruchomienie pod Oborą hipermarketu Auchan. Wojewódzki Inspektor Ochrony środowiska uznał teren ten za nielegalne składowisko odpadów.

Co prawda do Inspektoratu przekazano ekspertyzy geologiczne przeprowadzone na zlecenie miasta, mówiące o mozliwosci powstania tam hipermarketu, jednakże "…przepis zabrania lokowania na nielegalnych składowiskach jakichkolwiek obiektów przez przynamniej 50 lat…" Ostateczna decyzja ma zapaść przed końcem października.


Więcej w "Nowinach Raciborskich" nr 39 z 21 września z 2004 r.

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Wydaje mi się,iż powstanie tak dużego hipermarketu w pewnym stopniu przyczyni się do zmniejszenia bezrobocia,lecz popatrzeć na to z drugiej strony to równie dobrze może się to przyczynić do powiększenia bezrobocia w naszym mieście ponieważ ludzie będą się

  2. nic nie robic , nie budowac nie przebijac , nastawic sie na przeczekanie , i mamy spokoj , nikt nam nie bedzie mowił , ze cos zrobilismy zle itd podjac stosowną uchwałe i na 8 lat zawiesic wszystko ! kto za?

  3. Cieszę się ze program będzie o wcześniejszych porach , nawet nie wiedziałam ze jest takie radio internetowe , ale teraz będę słuchac w vanesie to troszkę za późna pora , ale takie audycje są potrzebne. pozdrawiam

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here