„MEGA INTEGRACJA”

Od wielu lat nasza szkoła organizuje, co roczny wyjazd do Szymocic z okazji światowego Dnia Turystyki. Połączyliśmy przyjemne z pożytecznym, gdyż głównym celem tej wyprawy był konkurs języków obcych oraz prezentacja klas pierwszych.
Od wielu lat nasza szkoła organizuje, co roczny wyjazd do Szymocic z okazji światowego Dnia Turystyki. Połączyliśmy przyjemne z pożytecznym, gdyż głównym celem tej wyprawy był konkurs języków obcych oraz prezentacja klas pierwszych.

Po dotarciu na miejsce zaczęły się konkurencje. Rozpoczęło się od „MINI PLAYBACK SHOW”. Klasy III-cie, ze swoim dwuletnim doświadczeniem, pokazały jak zwykle to, na co je było stać. Mogliśmy podziwiać miedzy innymi: Mandaryne, zespół Metro oraz wspaniały językowy remix w wykonaniu klasy III d, który otrzymał największe uznanie wśród jury. Większość klas drugich zaszalała przy udziale pomponów. W przyszłym roku to oni właśnie przejmą pałeczkę od klas trzecich staną się pewnie równie profesjonalni jak rocznik ‘89. W pierwszych klasach zachwycaliśmy się pięknym utworem „W y” zaprezentowanym przez klasę I b. Mimo stresu i tremy jaka towarzyszyła pierwszakom poradzili sobie całkiem nieźle.

Nasi uczniowie mają nie tylko talent wokalny, ale również aktorski. Kolejna konkurencja polegała na przedstawieniu kolejno:
– klasy pierwsze – swojej rodziny
– klasy drugie – dowolnej kłótni
– klasy trzecie _ randki.
Cała trudność polegała na prezentacji w dowolnym języku obcym. Oczywiście jak zwał tak zwał, bo wszyscy poradzili sobie doskonale, a drobne pomyłki czy przejęzyczenia traktowane były jako specyfika danego repertuaru.

Okazywanie swych umiejętności zakończyły klasy pierwsze, prezentując swoją ekipę. Były wierszyki, rymowanki i pioseneczki. Panie: Izabelka, Ewelinka oraz Oleńka bacznie przyglądały się swoim klasom i pomagały im przebrnąć przez ich „chwilę prawdy” bez żadnej „GAFY”

Nad prawidłowym przebiegiem imprezy czuwał niezawodny pan Krystian Paletta. Zagrzewał wszystkich do tańca i dbał o dobry humor uczestników oraz kibiców.

Oprócz wspaniałej, słonecznej pogody każdemu towarzyszyła ogromna ‘pogoda ducha. Z uśmiechem na twarzy i mnóstwem wspomnień wszyscy wrócili do szkoły z jedną jedyną nadzieją na to, że w przyszłym roku będzie tak samo ciekawie!

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here