Osiągnięcia uczniów Gimnazjum nr 4 w Raciborzu

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum nr 4 w Raciborzu w roku szkolnym 2005/2006 na szczeblu powiatowym, wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym.
Leszek Sput

Laureat konkursu przedmiotowej z:

Matematyki (opiekun Renata Dradrach-Szweda)

Fizyka (opiekun Krystyna Sebastian-Wypasek)

Chemia (opiekun Jadwiga Cytera)

II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Matematyczny „MARMAT 2006” (opiekun Renata Dradrach-Szweda)

- reklama -

klasa III a – zdobycie III miejsca w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Matematyka bez granic” (opiekun Renata Dradrach-Szweda)

Marek Latosiński, Olga Sobala, Małgorzata Szewczyk – laureaci VII Powiatowego Konkursu Wiedzy o Ziemi Raciborskiej (opiekun Izabela Zdanowicz)

Magdalena Kucharczyk – III miejsce w konkursie „Poezji anglojęzycznej” (opiekun Alicja Cygan)

Osiągnięcia artystyczne uczniów pod opieką Marcelego Reszki

Wyróżnienie Chóru w VI Powiatowym Festiwalu Szkolnych Zespołów Artystycznych w Raciborzu (XI 2005)

I miejsce – Magdalena Kucharczyk i Morela Gromada. II miejsce – Paulina Kubala i Marta Kozioł. III miejsce – Adrianna Marynowicz i Kamila Lupa oraz wyróżnienie – Edyta Orzińska i Agnieszka Zielińska Konkurs TPD pt. „Dzieci i młodzież wobec uzależnień”

I miejsce Chóru na XV-jubileuszowym międzywojewódzkim Festiwalu Pieśni Chóralnej do słów Josepha von Eichendorffa (XI 2005)

Zdobycie III miejsca przez Magdę Kucharczyk w II powiatowym konkursie Plastycznym „Raciborska Szopka Bożonarodzeniowa” (XII 2005)

I miejsce duetu Olga Sobala, Gosia Szewczyk, w kategori soliści I miejsce Krzysztof Repliński, „Grand Prix” zdobyło trio fletowe w składzie: Morela Gromada, Marta Kozioł i Leszek Sput podczas I Powiatowego Konkursu „Mistrz fletu” (XII 2005)

Zdobycie przez Chór I miejsca na II powiatowym Konkursie „słowo, muzyka i obraz” w turnieju piosenki, oraz I miejsca w kategorii solistów przez Mirelę Gromada i II miejsca przez Martynę Baron. W tym samym konkursie konkursie turnieju „Obraz” I miejsce – Magdalena Kucharczyk, II miejsce – Kamila Lupa oraz III miejsce – Paulina Kubala (II 2006)

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here