Szpital na sprzedaż

W planach jest sprzedanie budynków byłego szpitala przy ul. Bema, najlepiej w całości, a jeśli się nie uda to po kawałku.

Po przeprowadzce szpitala na ul. Gamowską, miasto zabezpieczyło nieruchomość-zamurowano i okratowano otwory budynku, zapewnia się także całodobowy nadzór. Po zrezygnowaniu przez PWSZ z kupna, powiat będzie chciał wystawić budynek na sprzedaż, ale nie w ciemno. Powinna temu towarzyszyć pewna wizja-koncepcja zagospodarowania nieruchomości i to taka, która byłaby zgodna z planem zagospodarowania przestrzennego miasta. Gdyby sprzedaż okazała się niemożliwa, starostwo gotowe jest użyczyć budynki, byle tylko uchronić je przed niszczeniem.


Więcej czytaj w "Nowinach" nr 42 z 2004r.

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. …dobrze, dobrze zawsze i wszędzie niech Twa wiara i miłość się przędzie Ona za Tobą, przed Tobą, przy Tobie. Ona w każdym oddechu, Ona w każdym uśmiechu, Ona we łzie w modlitwie i hymnie. Nie rozerwiesz, bo silna, święta, nie omylna. Ale wszędzie – O! Wszędzie- gdzie Ty będziesz Ona będzie. Więc do serca o radę dłoń podnosimy i kładąc, głośnym chórem wołamy WITAJ NAM SYNU, KOLEGO I BRACIE W TWOJEJ NOWEJ KAPŁANSKIEJ SZACIE…

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here