Andrzejki w RTO „Szkoła”

W dniu 29. 11. 2004 zorganizowano imprezę andrzejkową dla uczniów klas gimnazjalnych, licealnych oraz zaprzyjaźnionej z nami szkoły z Kobierzyc. Początek imprezy wyznaczono na godzinę 16:30. Przygotowania do niej trwały cały dzień. Warto jednak zauważyć, że cała zabawa, mimo ograniczeń czasowych, została zorganizowana w sposób profesjonalny. W dniu 29. 11. 2004 zorganizowano imprezę andrzejkową dla uczniów klas gimnazjalnych, licealnych oraz zaprzyjaźnionej z nami szkoły z Kobierzyc. Początek imprezy wyznaczono na godzinę 16:30. Przygotowania do niej trwały cały dzień. Warto jednak zauważyć, że cała zabawa, mimo ograniczeń czasowych, została zorganizowana w sposób profesjonalny.
Na początku pani dyrektor gorąco powitała wszystkich gości. Po części oficjalnej nadszedł czas na wróżby. Początkowo duże trudności sprawiała bariera językowa. Jednak dzięki pomysłowości i dyplomacji klasy III gimnazjum przełamano pierwsze lody. Zwłaszcza dużym powodzeniem wśród gości cieszyło się lanie wosku.
Po wróżbach zaproszono gości na mały poczęstunek, w czasie którego sala została uprzątnięta i przygotowana na dalsze atrakcje. Kolejnym punktem programu była zorganizowana przez uczniów klas licealnych dyskoteka. Dopiero wówczas zaczęła się właściwa „integracja europejska”.
Cała uroczystość zakończyła się o godzinie 19:00. Goście zostali pożegnani, a uczniowie zabrali się za sprzątanie po udanej imprezie.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here